RN73R2ETTD1070A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1070A10
JLCPCB Part #
C4270350
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS