RN73R2ETTD1043F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1043F10
JLCPCB Part #
C4309431
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS