RN73R2ETTD1042B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1042B25
JLCPCB Part #
C4045740
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS