RN73R2ETTD1042B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1042B10
JLCPCB Part #
C3912108
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS