RN73R2ETTD1023C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1023C25
JLCPCB Part #
C2610180
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS