RN73R2ETTD1022C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1022C25
JLCPCB Part #
C3931535
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS