RN73R2ETTD1022B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1022B10
JLCPCB Part #
C4284666
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS