RN73R2ETTD1021F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1021F50
JLCPCB Part #
C2604432
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS