RN73R2ETTD1013B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1013B10
JLCPCB Part #
C4274772
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS