RN73R2ETTD1012C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1012C10
JLCPCB Part #
C4284157
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS