RN73R2ETTD1003F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1003F50
JLCPCB Part #
C4079826
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS