RN73R2ETTD1003C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1003C50
JLCPCB Part #
C2608196
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS