RN73R2ETTD1000C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1000C10
JLCPCB Part #
C4179126
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS