RN73R2BTTD9650F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9650F25
JLCPCB Part #
C2531313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS