RN73R2BTTD9531C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD9531C50
JLCPCB Part #
C2550813
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS