RN73R2BTTD9530B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9530B50
JLCPCB Part #
C2550205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS