RN73R2BTTD9423C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9423C50
JLCPCB Part #
C2550274
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS