RN73R2BTTD9422D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9422D10
JLCPCB Part #
C4137858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS