RN73R2BTTD9310F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9310F25
JLCPCB Part #
C4204822
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS