RN73R2BTTD9100F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9100F50
JLCPCB Part #
C2531047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS