RN73R2BTTD9092A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD9092A05
JLCPCB Part #
C4309391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS