RN73R2BTTD9091C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9091C25
JLCPCB Part #
C2548924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS