RN73R2BTTD9091B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9091B10
JLCPCB Part #
C4217635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS