RN73R2BTTD9091A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9091A10
JLCPCB Part #
C3981797
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS