RN73R2BTTD8872F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8872F50
JLCPCB Part #
C2544929
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS