RN73R2BTTD8872D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD8872D50
JLCPCB Part #
C2544942
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS