RN73R2BTTD8872B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8872B50
JLCPCB Part #
C2548849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS