RN73R2BTTD8871F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8871F50
JLCPCB Part #
C2545021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS