RN73R2BTTD87R6C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD87R6C50
JLCPCB Part #
C2548875
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS