RN73R2BTTD8763F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8763F100
JLCPCB Part #
C2530643
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS