RN73R2BTTD8763C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8763C50
JLCPCB Part #
C4084856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS