RN73R2BTTD8762F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8762F25
JLCPCB Part #
C2530615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS