RN73R2BTTD8761D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8761D25
JLCPCB Part #
C2530579
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS