RN73R2BTTD8761C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8761C50
JLCPCB Part #
C2548906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS