RN73R2BTTD8761B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8761B10
JLCPCB Part #
C4025029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS