RN73R2BTTD8760F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8760F25
JLCPCB Part #
C4318373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS