RN73R2BTTD86R6F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD86R6F25
JLCPCB Part #
C2530553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS