RN73R2BTTD8663F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8663F50
JLCPCB Part #
C2530509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS