RN73R2BTTD8660C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8660C50
JLCPCB Part #
C2548947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS