RN73R2BTTD8660B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8660B25
JLCPCB Part #
C4173557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS