RN73R2BTTD85R6F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD85R6F50
JLCPCB Part #
C2531236
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS