RN73R2BTTD85R6A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD85R6A10
JLCPCB Part #
C4306272
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS