RN73R2BTTD8562D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8562D100
JLCPCB Part #
C4175056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS