RN73R2BTTD8562B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8562B10
JLCPCB Part #
C3992584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS