RN73R2BTTD8561D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD8561D100
JLCPCB Part #
C4192330
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS