RN73R2BTTD8561A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8561A25
JLCPCB Part #
C4236203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS