RN73R2BTTD8453C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8453C50
JLCPCB Part #
C2548994
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS