RN73R2BTTD8453B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8453B50
JLCPCB Part #
C2549008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS