RN73R2BTTD8353B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8353B25
JLCPCB Part #
C4053777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS