RN73R2BTTD8351F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD8351F25
JLCPCB Part #
C2530902
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS